Seçimin Galibi MHP ve Cumhur İttifakı Olacaktır!
giresundangelsin

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun İl Başkanı Abdullah Karaosmanoğlu, ''Cumhur ittifakı adayımız Aytekin Şenlikoğlu ile birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyoruz'' dedi.

Tüm ülkede olduğu gibi İlimizde de gündem 31 Mart 2024 pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimlerine kilitlendiğini belirten İl Başkanı Abdullah Karaosmanoğlu, ''Bu seçim de bizleri yerelde yönetecek olan belediye başkanlarını, belediye meclis üyelerini, il genel meclisi üyelerini, muhtarları ve azaları seçeceğiz.

Öncelikle seçimlerin demokratik bir ortamda geçmesini diliyorum. Ülkemize ve ilimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

MHP olarak, belediye başkanlığı seçimlerine bazı ilçe ve beldelerde tek başımıza girerken, Merkez İlçe dahil bazı ilçe ve beldelerde de Cumhur İttifakı olarak gireceğiz. İl genel meclisi üyeliği seçimlerine MHP olarak ayrı girmekteyiz.

Giresun Belediye Başkanlığı seçiminde Cumhur ittifakı adayımız Aytekin Şenlikoğlu ile birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyoruz. Ev ziyaretleri yapıyoruz. Mahalle toplantıları düzenleniyor. Esnafları, kamu ve özel sektör çalışanlarını ziyaret ediyoruz. Sokaktaki vatandaşlarla birebir görüşüyoruz. Bu çalışmalardan olumlu geri dönüşümler alıyoruz.

Giresun halkı dürüst yönetiminin yanında istikrar istiyor, hizmetlerin devamını istiyor ve Giresun'un büyümesini istiyor Bu konuda da Aytekin Başkan ve kadrosuna güveninin tam olduğunu görüyoruz. Allah'ın izniyle 31 Mart akşamı seçimin kazananı Cumhur İttifakı adayı Aytekin Şenlikoğlu olacaktır.

Seçime girdiğimiz diğer ilçe ve beldelerde de Milletvekilimiz Ertuğrul Gazi Konal'ın önderliğinde teşkilatlarımızla birlikte çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz.Her gittiğimiz yerde halkımızın teveccühüyle karşılaşıyoruz.

Bu seçimde; daha önce 5 olan belediye başkan sayımız ile il genel meclisi üyesi sayımızı inşallah halkımızın desteğiyle çoğaltacağız. Seçimlerin galibi MHP ve Cumhur ittifakı olacaktır. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin desteğini bekler, saygı ve sevgilerimi sunarım'' dedi.

Fındık Vadisi

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

findikvadisi

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0

Reklam

makmedya

Giresun Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
giresundangelsin

E-Bülten Aboneliği